subject
Mathematics, 08.11.2019 01:31 mariahbrooks

Paige buys 12 apples at $1 each. she uses a coupon for $1.50 off the total purchase. how much money did paige spend on apples?

ansver
Answers: 2

Another question on Mathematics

question
Mathematics, 20.06.2019 18:04
The table shows the cost of several bunches of bananas. what equation can be used to represent the cost c of a bunch that weights p pounds?
Answers: 1
question
Mathematics, 21.06.2019 16:00
What is the quadric regression equation that fits these data
Answers: 1
question
Mathematics, 21.06.2019 16:30
Diana is painting statues she has 7/8 of a liter of paint each statue requires 1/20 of a liter of paint how many statues can she paint?
Answers: 1
question
Mathematics, 21.06.2019 16:30
A(t)=728(1+0.04)^t how much money did aditya originally invest
Answers: 1
You know the right answer?
Paige buys 12 apples at $1 each. she uses a coupon for $1.50 off the total purchase. how much money...
Questions
question
Mathematics, 19.11.2020 05:10
question
Mathematics, 19.11.2020 05:10
question
Mathematics, 19.11.2020 05:10
Questions on the website: 13315282